Uzun yıllara dayanan tecrübemizle güvenilir ve özenli bir hizmet sağlıyoruz
Teknik bilgi ve deneyime sahip tarafsız ekipler
Hakkımızda

Firmamız, Mart 2003’te Inspect Union adı ile kurulmuş olup, 2013 yılı Ocak ayı sonunda firmamız RC Inspection Group ailesine katılmış ve RC Uluslararası Gözetim Ltd Sti. (RC Inspection Co. Turkey) ünvanını almıştır.

Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü olan Sn. Hasan TUNÇ, Metalurji Mühendisi olup, Metalurji sektöründe 40 yıllık Gözetim alanında 30 yıllık deneyime sahiptir. Kendisi firmamızın kuruluşundan önce de farklı gözetim firmalarında üst düzey yöneticilik yapmıştır.

RC Uluslararası Gözetim, Türkiye’de Ekonomi Bakanlığı’nın verdiği yetki belgesi ile faaliyet gösteren, özel ve bağımsız bir uluslararası gözetim şirketidir.

Bu alanlarda faaliyet yürütmesini sağlayan uzman kadromuz Metalurji, Maden, Makine, Kimya, Elektrik, Gemi ve Gıda Mühendislerinden oluşmaktadır.

Firmamız konusunda teknik bilgi ve birikime sahip, tarafsız, bağımsız, deneyimli, hızlı karar veren ve uygulayabilen saha ve ofis kadrosuna sahiptir. Sahadan gelen tüm bilgiler Kartal/ İstanbul’ da bulunan ana operasyon merkezimiz aracılığı ile süratle müşterilerimizle paylaşılmaktadır.